Čo sa o nás dozviete?

Musíš ich spoznať viac, aby si vedel, ktorá ti vyhovuje. Ale keď sadne, je to zážitok na celý život.

Milí priatelia dobrej kávy,

rada by som sa Vám pár slovami predstavila.

Volám sa Soňa Beier a vyštudovala som STU na Stavebnej fakulte. Moja profesia ma nenapĺňala, ale s príchodom nových možností sa po roku 1989 môj život zmenil. Očaril ma voňavý svet kávy. Začala som podnikať s kávou a kávovarmi. Intenzívne a naplno som sa ponorila do tohto, pre mňa nového sveta. Veľa som cestovala za klientmi, za odborníkmi, študovala som odborné články a navštevovala semináre u nás aj v zahraničí. A tak sa z roka na rok rozširovali nielen moje vedomosti, ale získala som aj množstvo priateľov a odborníkov z tejto oblasti.

SofiKofi - Soňa

V poslednom čase, som sa zoznámila s ľuďmi vlastniacimi rodinnú pražiareň, ktorí majú rovnaký vkus pri výbere káv ako ja a kde pražia fantastickú kávu, plantážnu 100% arabiku, o ktorú by som sa s Vami rada podelila. A nie len o kávu, ale aj o svoje vedomosti, informácie a skúsenosti, ktoré som za dlhé roky získala.

Tak vznikla myšlienka e-shopu, v ktorom vám okrem možnosti zakúpiť si dobrú kávu alebo kávovar, ponúknem aj článočky, ktoré ma zaujali, aj keď nebudú iba o káve. Mojim cieľom je založiť živú stránku, akúsi virtuálnu kaviareň, kde sa budeme stretávať a vymieňať si skúsenosti a myšlienky o tom, čo život prináša. Tak, ako sa to robí bežne pri pití dobrej kávičky. Som rada, že moju myšlienku podporila moja rodina, manžel aj priatelia. Keďže verím v spoluprácu (viac hláv viac rozumu), spoločne s odborníkmi na tvorbu e -shopu a s priateľmi sme vybrali jednotlivé druhy káv, vytvorili logo SofiKofi, stránku, systém predaja a našli sme spolupracovníkov. Spoločne sa tešíme na každého, kto pije kávu na našej vlne – vysoko kvalitnú, plantážnu 100% arabiku, čerstvo praženú, s láskou pre Vás prichystanú.

Pre tých, ktorí uprednostňujú značkovú kávu prinášam sortiment poprednej talianskej spoločnosti Caffe Molinari a kávovary od špičkových nemeckých firiem WMF a WIK a tradičného talianskeho výrobcu Quick mill.

Verím, že spoločne s vami vytvorím priestor vo Vašom živote, ktorý vám spríjemní dni, plné vône a zdieľania.

Vaša Soňa Beier

To najlepšie pre Vás