Prečo nakupovať u nás? Výhody nákupu...

2kg kúpiš a 500g dostaneš zadarmo

Ku každej objednávke 2kg plnatážnej kávy SofiKofi dostanete zadarmo 500g plantážnej kávy SofiKofi. Káva bude pridaná automaticky, ale nebude zobrazená vo Vašej objednávke.

Predávame kávu s láskou (Kvalita kávy je na prvom mieste)

Chceme všetkým zákazníkom ponúknuť tie najlepšie a najchutnejšie plantážne kávy - 100% Arabiky, ktoré sú vždy čerstvo upražené, chutné a voňavé. Ponúkame jedinečné druhy kávy z Brazílie, Kolumbie, Etiópie, Mexika a ďalších významných pestovateľských krajín. Pre milovníkov značkovej kávy, sme vybrali rokmi overenú vysoko kvalitnú taliansku kávu Molinari.

Dnes objednáte, dnes expedujeme

96% tovaru máme na sklade a tak ho môžeme rýchlo expedovať. Ak si objednáte tovar v pracovný deň do 12,00 hodiny, bude ešte v ten deň dodaný prepravcovi. Pokiaľ si v objednávke zvolíte možnosť osobného odberu, môžete  si svoj tovar po tel. dohovore vyzdvihnúť v sídle e-shopu.

Telefonický kontakt»

 

Doprava zadarmo

DORUČENIE ZADARMO - od 1.7.2015 je poštovné 0,-€, tak neváhajte a kúpte si svoju voňavú kávičku »
Poštovné zadarmo platí len pri nákupe plantážnej kávy v eshope SofiKofi!

Nielen ceny našich produktov sú veľmi priaznivé, ale tiež ponúkame výhodné a prehľadné sadzby za dopravu. Využiť môžete dopravu prostredníctvom - obľúbenej Slovenskej pošty, osvedčenej prepravnej služby UPS alebo bezplatným osobným odberom v sídle firmy.

Naviac pri nákupe nad 49,- EUR vrátane DPH, Vám ponúkame dopravu ZADARMO.

Rozumné ceny (Férové ceny)

Vďaka priamej spolupráci s pražiarňou kávy a s výrobcami spolu s efektívnou organizáciou môžeme predávať za zaujímavé ceny – samozrejme pri maximálnom zachovaní vysokej úrovne služieb a kvality sortimentu.

Garancia spokojnosti

Naším heslom je známe príslovie "Náš zákazník, náš pán". Radi a ochotne zodpovieme všetky vaše otázky, priania a prosby. Neváhajte nás kontaktovať písomne, telefonicky alebo osobne v sídle e-shopu. Profesionálny a ochotný prístup je pre nás samozrejmosťou. Nechceme len predávať náš tovar, naším cieľom je, aby zákazník od nás dostal všetky informácie, ktoré požaduje a aby odchádzal s maximálnou spokojnosťou a s chuťou nakúpiť si u nás znovu.

Garancia vrátenia peňazí

Neradi kupujete "mačku vo vreci"? U nás nemusíte mať strach z nákupu cez internet. Zakúpený tovar môžete vrátiť do 14-tich dní od jeho prevzatia a my Vám vrátime peniaze.

Sídlo e-shopu

Sme viac, než len klasický e-shop – v našom sídle e-shopu, ktoré slúži nielen ako výdajné miesto objednaného tovaru, si po dohovore môžete prísť pozrieť tovar, ktorý je v našej ponuke na e-shope. Platba je možná v hotovosti alebo vopred podľa Vášho výberu.