Čo sa o nás dozviete

"Musíš ich spoznať viac, aby si vedel, ktorá ti vyhovuje. Ale keď sadne, je to zážitok na celý život."

SofiKofi - SoňaMilí priatelia dobrej kávy,

rada by som sa Vám pár slovami predstavila.

Volám sa Soňa Beier a vyštudovala som STU na Stavebnej fakulte. Moja profesia ma nenapĺňala, ale s príchodom nových možností sa po roku 1989 môj život zmenil. Očaril ma voňavý svet kávy. Začala som podnikať s kávou a kávovarmi. Intenzívne a naplno som sa ponorila do tohto, pre mňa nového sveta. Veľa som cestovala za klientmi, za odborníkmi, študovala som odborné články a navštevovala semináre u nás aj v zahraničí. A tak sa z roka na rok rozširovali nielen moje vedomosti, ale získala som aj množstvo priateľov a odborníkov z tejto oblasti.

V poslednom čase, som sa zoznámila s ľuďmi vlastniacimi rodinnú pražiareň, ktorí majú rovnaký vkus pri výbere káv ako ja a kde pražia fantastickú kávu, plantážnu 100% arabiku, o ktorú by som sa s Vami rada podelila. A nie len o kávu, ale aj o svoje vedomosti, informácie a skúsenosti, ktoré som za dlhé roky získala.

Tak vznikla myšlienka e-shopu, v ktorom vám okrem možnosti zakúpiť si dobrú kávu alebo kávovar, ponúknem aj článočky, ktoré ma zaujali, aj keď nebudú iba o káve. Mojim cieľom je založiť živú stránku, akúsi virtuálnu kaviareň, kde sa budeme stretávať a vymieňať si skúsenosti a myšlienky o tom, čo život prináša. Tak, ako sa to robí bežne pri pití dobrej kávičky. Som rada, že moju myšlienku podporila moja rodina, manžel aj priatelia. Keďže verím v spoluprácu (viac hláv viac rozumu), spoločne s odborníkmi na tvorbu e -shopu a s priateľmi sme vybrali jednotlivé druhy káv, vytvorili logo SofiKofi, stránku, systém predaja a našli sme spolupracovníkov. Spoločne sa tešíme na každého, kto pije kávu na našej vlne - vysoko kvalitnú, plantážnu 100% arabiku, čerstvo praženú, s láskou pre Vás prichystanú.

Pre tých, ktorí uprednostňujú značkovú kávu prinášam sortiment poprednej talianskej spoločnosti Caffe Molinari a kávovary od špičkových nemeckých firiem WMF a WIK a tradičného talianskeho výrobcu Quick mill.

Verím, že spoločne s vami vytvorím priestor vo Vašom živote, ktorý vám spríjemní dni, plné vône a zdieľania.

Vaša Soňa Beier